Linde H30T/1202 Container Cabin
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Nestekaasutrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
574 h
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Mascus ID
82C0393D
LISÄTIEDOT
Varastonumero
WB23EE045
Valmistenumero
H21202M01078
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 680 mm
Vapaanosto
1 395 mm
Ajokorkeus
2 222 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Ohjaamo
Umpihytti
Vaihteisto
Hüdrostaat / Hydrostatic
Moottorin teho
39,6 kW (53,8 hv)
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
2
Kantavan akselin pyörätyyppi
2
Kuljetuspaino
4 971 kg
Rengaskoko edessä
27x10-12
Rengaskoko takana
23x9-10
Muut varusteet
Kolmas venttiili
Neljäs venttiili
Kattoikkuna
Lämmitin
Lisätietoja
Suunavalikuga versioon, Elastikrehvid ees 27x10-12, taga 23x9-10, Ees pikendatud porilauad, Tagaratste porikaitsmed, Masti kaldenurga mälu, Kahvlite kannast maast 30 mm, Triplex mast tõstekõrgus 4680 mm, Täiskabiin koos soojendusega, kõrgus 2222 mm, PVC iste, Päikesesirm esi katuseklaasil, Roolisammas 4 suunas liigutatav, Sisepeegel, Välipeeglid, Raadio, A4 paberialus, Linde kahe joystikuga hüdrofunktsioonide juhtimine, 2 LED töötuld ees, VertiLight töötuled mastil, 1 LED töötuli taga, 7'' info multifunkstionaalne ekraan, Kauba kaalu indikaator, 12V toide kabiinis, USB toide käetoe sees, Hüdroakumulaator, RFID kaardi/kiibiga tõstuki käivitus, GPRS andmeside, andmete analüüs, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, BlueSpot märgutuli taga, Kõrgendatud õhuvõtt, Hüdrostaadi peenfilter, Heitgaaside ülevalt väljalase Single pedal system, Anti-spray mudflaps front, Anti-spray mudflaps rear, Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, 4680mm / 2180mm / 1395mm, Container cabin view 2222mm, Roll-up sun visor top & front, Comfort PVC seat, Warm water heater, Height adj. steering column, Internal Mirror, External Mirrors right/left, A4 Clipboard illuminated, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Central lever LLC, Interior light, Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Backup beeper, Multifunction Display 7", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, ac: access control RFID, Data Transfer Online, dt: crash detection, Pre-Op Check App, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot position 7, Gas bottle bracket w. Display, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted, Microfilt.f.Hydrost. trans sys.