Hangcha CPD20-XY2G-SI24
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
3 h
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Pirkkala, Pirkanmaa
Maa
Suomi
Yleisarvosana
1
Mascus ID
F3AE6547
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
CPD20-XY2G-SI24
Valmistenumero
1BB00185
Nostokyky
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 700 mm
Ajokorkeus
2 315 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukkakelkka
Sivusiirto, levitys ja kallistus
Haarukoiden pituus
1 220 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Moottorin teho
20 kW (27,2 hv)
Moottorin valmistaja.
Enpower/MC3902
Akun jännite
309 V
Akkukapasiteetti
125 Ah
Akun vuosimalli
2022
Kuljetuspaino
3 670 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3605 x 1195 x 2315 mm
Valmistusmaa
Kiina
Lisätietoja
Uusi li-ion High Voltage sähkötrukki! -Tehokas li-ion akku 309V / 125Ah -Nostokyky 2000kg -3F 4700mm vapaanostomasto -Ripustettava asetinlaite