Jungheinrich EFG 550 MP GE120-450ZT
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2006
Käyttötunnit
2 666 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
8C06007C
LISÄTIEDOT
Varastonumero
F2237
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 500 mm
Vapaanosto
150 mm
Ajokorkeus
3 120 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 100 mm
Ohjaamo
Ei hyttiä/Muu
Rengastyyppi
Ylielastinen
Vaihteisto
Drehstrom
Moottori
Electric - Elektro 18,0kW
Kuljetuspaino
7 575 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2850 x 1450 x 3120 mm
Eturenkaiden kunto
0 - 20%
Takarenkaiden kunto
0 - 20%