Kalmar ECG160-12
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Kalmar ECG160-12
Vuosimalli
2024
Käyttötunnit
33 h
Maa
Tanska
Mascus ID
5ED51B8C
LISÄTIEDOT
Varastonumero
3518
Nostokyky
16 000 kg
Painopiste-etäisyys
1 200 mm
Nostokorkeus
4 000 mm
Ajokorkeus
3 695 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukkakelkka
Integroitu sivusiirto
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Akun jännite
120 V
Akkukapasiteetti
2 170 Ah
Lisätietoja
Maskinlængde (mm): 5420 Maskinbredde (mm): 2540 Batteriudstyr: Aquamatic Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 100 Førerpladsudstyr: A4 skriveplade|El-opvarmet sidespejle|12V/24V udtag|USB port|Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere|Bakkamera Lys: Ekstra arbejdslys for|700|Mast LED Udstyr: Vægtindikator|Centralsmøring|Stænklapper for|Stænklapper bag Mastudstyr: TW konsoller