Linde E20-01/600-387
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E20-01/600-387
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
7 026 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
A8B4FC21
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24027
Nostokyky
2 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 570 mm
Ajokorkeus
2 840 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 800 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
4 770 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2600 x 1150 x 2840 mm