Linde E25H-01/600
Hinnasta sovitaan erikseen
350PLNpäivä
1 200PLNVKO
3 800PLNkuukausi
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E25H-01/600
Vuosimalli
2013
Erityistä
Vuokrattavissa,Kunnostettu
Sijainti
Zgierz
Maa
Puola
Yleisarvosana
1
Mascus ID
C4546AFC
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
4
Huoltosopimus
Kyllä
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 330 mm
Vapaanosto
1 645 mm
Ajokorkeus
2 415 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukkakelkka
Haarukoiden levitys
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Akun jännite
80 V
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
2
Kantavan akselin pyörätyyppi
2
Kuljetuspaino
5 600 kg
Rengaskoko edessä
se
Rengaskoko takana
se
Muut varusteet
Varaaja
Kolmas venttiili
Lämmitin
VUOKRAUS TIEDOT
Veroton hinta
Verollinen hinta(23%)