Linde E25HL-01/600
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E25HL-01/600
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
9 832 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
1
Mascus ID
B3BCAE87
LISÄTIEDOT
Varastonumero
VRF31154
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
6 000 mm
Vapaanosto
1 500 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Akun jännite
80 V
Latausjännite
80 V