Linde E25HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E25HL-01/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
5 933 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
D7232E26
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
10790
Nostokyky
2 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 830 mm
Vapaanosto
150 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 0 mm
Eturenkaiden kunto
40 - 60%
Takarenkaiden kunto
20 - 40%