Linde E30H-01/600-1252
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-1252
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
833 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
E1A6DBC7
LISÄTIEDOT
Varastonumero
23884
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 990 mm
Vapaanosto
1 915 mm
Ajokorkeus
2 630 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
6 163 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2400 x 1250 x 2630 mm