Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
18 003 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
CEB8182A
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24385
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 480 mm
Vapaanosto
1 700 mm
Ajokorkeus
2 455 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 500 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 863 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2500 x 1230 x 2460 mm