Linde E30HL-01/600-387
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600-387
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
10 951 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
1D50C187
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24351
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 170 mm
Ajokorkeus
2 710 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 590 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2630 x 1360 x 2710 mm