Linde E30HL-01/600-387
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600-387
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
10 709 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
C455572F
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24079
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 190 mm
Ajokorkeus
2 720 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 575 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2600 x 1370 x 2720 mm