Linde E30HL-01/600-387
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E30HL-01/600-387
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
13 258 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
DDAD5B14
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24347
Nostokyky
3 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 190 mm
Ajokorkeus
2 710 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 569 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2620 x 1350 x 2710 mm