Linde E35H-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E35H-01/600
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
21 355 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
Mascus ID
E4F128B9
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
750
Nostokyky
3 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 100 mm
Ajokorkeus
2 890 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2890 mm