Linde E40H-01/600-388
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E40H-01/600-388
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
4 000 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
BD86D664
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24037
Nostokyky
4 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 510 mm
Vapaanosto
1 775 mm
Ajokorkeus
2 645 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
7 430 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2900 x 1440 x 2640 mm