Linde E40HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E40HL-01/600
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
6 488 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
86F599C7
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
10505a
Nostokyky
4 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 406 mm
Vapaanosto
150 mm
Ajokorkeus
2 500 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2500 mm
Eturenkaiden kunto
40 - 60%
Takarenkaiden kunto
40 - 60%