Linde E45HL-01/600 - TRIPLEX 5,5 m - KLIMA !!!
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
12 508 h
Maa
Itävalta
Yleisarvosana
1
Mascus ID
5F375FE9
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
REPG
Nostokyky
4 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 515 mm
Vapaanosto
1 760 mm
Ajokorkeus
2 700 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 350 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2700 mm
Lisävarusteet
Lisätietoja
Kamera vorne u. hinten, luftgefedeter Fahrersitz, Batterie Bauj. 2022 - 08/2025 regeneriert !!!!
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Itävalta