Linde E45HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E45HL-01/600
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
3 678 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
4F16EFCA
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
11109
Nostokyky
4 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
6 010 mm
Vapaanosto
1 500 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 0 mm
Eturenkaiden kunto
80 - 100%
Takarenkaiden kunto
80 - 100%