Linde E45HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E45HL-01/600
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
18 785 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
Mascus ID
EA58B016
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
752
Nostokyky
4 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 200 mm
Ajokorkeus
2 420 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2420 mm