Linde E45HL/600-388
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E45HL/600-388
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
7 155 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
16309BFB
LISÄTIEDOT
Varastonumero
24418
Nostokyky
4 500 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 675 mm
Vapaanosto
1 510 mm
Ajokorkeus
2 360 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
8 003 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
2800 x 1450 x 2360 mm