Linde E50HL-01-388
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50HL-01-388
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
7 319 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
2CFD40B7
LISÄTIEDOT
Varastonumero
23934
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
5 050 mm
Ajokorkeus
3 295 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
5 695 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3000 x 1440 x 3300 mm