Linde E50HL-01/600-388
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600-388
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
7 169 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
71F9DBF2
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
22763
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 080 mm
Ajokorkeus
3 400 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
10 787 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3130 x 2000 x 3400 mm