Linde E50HL-01/600-388
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600-388
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
8 787 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
8A1707C0
LISÄTIEDOT
Varastonumero
23918
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 700 mm
Ajokorkeus
2 750 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
8 380 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3100 x 1450 x 2750 mm