Linde E50HL-01/600-388
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600-388
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
10 396 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
D9E99928
LISÄTIEDOT
Varastonumero
23916
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 680 mm
Ajokorkeus
2 745 mm
Nostomasto
Simplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
8 050 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3100 x 1450 x 2740 mm