Linde E50HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
2 474 h
Erityistä
Kunnostettu
Sijainti
Vantaa, Uusimaa
Maa
Suomi
Yleisarvosana
Mascus ID
0B273977
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
H2X388V01603
Pyörien lukumäärä
4
Huoltosopimus
Kyllä
Ed. omistajien lkm.
1
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 615 mm
Vapaanosto
1 460 mm
Ajokorkeus
2 460 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Rengastyyppi
Joustokumi
Moottorin teho
25 kW (34,0 hv)
Moottorin valmistaja.
JULI
Akun merkki
Litium ion Linde
Akun jännite
90 V
Akkukapasiteetti
402 Ah
Akun vuosimalli
2019
Varaajan valmistaja
Litium ion Linde
Latausjännite
90 V
Latausvirta
110 A
Kuljetuspaino
6 500 kg
Eturenkaiden kunto
80
Takarenkaiden kunto
100
Rengaskoko edessä
28x12,5-15
Rengaskoko takana
23x9-10
Valmistusmaa
Saksa
Sertifikaatit
CE
Lisävarusteet
1200 - PEDALS - 005 : Two pedal system.
5100 - HYDRAULIC LEVER SYSTEM - 010 : Individual levers.
1400 - BATTERY CARRIER - 035 : 90V / Li-ION (402/737/1316 Ah).
1401 - BATTERY CARRIER - 010 : Batt.-door 180° f.batt.-change.
8313 - BATTERY - 6560 : Li-ION 90V 402Ah 36,2kWh 7.1.
8613 - CHARGERS - 025 : Li-ION 90V ready 110A 9KW + 005 : CEE connector 5-pole.
3400 - TRIPLEX MAST 1516 - 430 : 4615 / 2460 / 1460 mm/5,0t.600.
3500 - FORK CARRIAGE - 410 : FC 1350 mm / 8 Ro. / 5,0t.600.
4100 - OVERHEAD GUARD - 010 : Height 2360 mm "VIEW".
Non marking tyres.
Muut varusteet
Varaaja
Li-ION 90V ready 110A 9KW Charger