Linde E50HL-01/600
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
5 990 h
Sijainti
Trollhättan, Västra Götalands län
Maa
Ruotsi
Mascus ID
3947C276
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
THT2443
Valmistenumero
H2X388J00761
Pyörien lukumäärä
4
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 560 mm
Vapaanosto
1 760 mm
Ajokorkeus
2 800 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukkakelkka
Sivusiirto ja levitys
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Joustokumi
Akun jännite
80 V