Linde E50HL-01/600
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600
Vuosimalli
2017
Käyttötunnit
11 930 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
1
Mascus ID
7DEAFD88
LISÄTIEDOT
Varastonumero
VRF30584
Pyörien lukumäärä
4
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 000 mm
Ajokorkeus
3 350 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukkakelkka
Integroitu sivusiirto
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Joustokumi
Akun jännite
80 V
Latausjännite
80 V