Linde E50HL-01/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
12 065 h
Sijainti
Kety
Maa
Puola
Yleisarvosana
1
Mascus ID
A87670C0
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 100 mm
Ajokorkeus
2 920 mm
Nostomasto
Duplex
Kuljetuspaino
6 140 kg
Rengaskoko edessä
Super Elastic
Rengaskoko takana
Super Elastic
Lisätietoja
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde E50HL-01/600 wózek widłowy elektryczny rok produkcji 2019 udźwig 5000 kg/600 mm maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4100 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 2920 mm napęd elektryczny waga z baterią +/-8336 kg bateria używana , 80V/ 930Ah - gwarancja 12 miesięcy na baterię opony przód 355/45-15 SE opony tył 23x9-10 SE