Linde E50HL/600
Merkki / malli
Linde E50HL/600
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
5 315 h
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
LEEUWARDEN
Maa
Alankomaat
Mascus ID
D6122806
LISÄTIEDOT
Varastonumero
12213
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
5 570 mm
Vapaanosto
1 960 mm
Ajokorkeus
2 860 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Akun jännite
80 V