Linde E50L/600-388
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50L/600-388
Vuosimalli
2021
Käyttötunnit
803 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
22363
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
3 950 mm
Vapaanosto
1 130 mm
Ajokorkeus
2 200 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Moottorin teho
25,0 kW (34 hv)
Kuljetuspaino
8 668 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
3050 x 1450 x 2200 mm