Linde E80-01/900-1279
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E80-01/900-1279
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
11 059 h
Maa
Saksa
Yleisarvosana
1
Mascus ID
627FA626
LISÄTIEDOT
Varastonumero
23751
Nostokyky
8 000 kg
Painopiste-etäisyys
900 mm
Nostokorkeus
7 150 mm
Vapaanosto
2 480 mm
Ajokorkeus
3 760 mm
Nostomasto
Triplex
Haarukoiden pituus
1 450 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetuspaino
17 064 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
5150 x 2120 x 3760 mm