Linde E80-01/900
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E80-01/900
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
3 376 h
Sijainti
Klundert
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
1
Mascus ID
3048214F
LISÄTIEDOT
Varastonumero
108588
Pyörien lukumäärä
4
Nostokyky
8 000 kg
Painopiste-etäisyys
900 mm
Nostokorkeus
4 050 mm
Ajokorkeus
3 370 mm
Nostomasto
Duplex
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Vaihteisto
Automatic
Akun jännite
80 V
Kuljetuspaino
15 989 kg
Lisävarusteet
Lisätietoja
ID NUMBER: 108588 AIR CONDITIONING MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E80-01/900 SERIAL NUMBER: 0209 YEAR OF CONSTRUCTION: 2020 ENGINE: Electric OPERATING HOURS: 3376 TRANSMISSION: Automatic LIFT CAPACITY: 8000kg MAST: 2 stages LIFTING HEIGHT: 4050mm THE HEIGHT OF THE LOWERED MAST: 3370mm LENGTH OF THE FORKS: 2400mm ATTACHMENTS: Side shift and fork positioner TIRES TYPE: Solid, good = More information = Year of manufacture: 2020 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information