Linde E80-01/900
Hinnasta sovitaan erikseen
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E80-01/900
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
1 054 h
Maa
Tanska
Mascus ID
7F1C549A
LISÄTIEDOT
Varastonumero
14085
Huoltosopimus
Kyllä
Nostokyky
8 000 kg
Nostokorkeus
4 400 mm
Ajokorkeus
2 880 mm
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Akun merkki
8HPzS1240
Akun jännite
80 V