Linde E80-01/900
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E80-01/900
Vuosimalli
2018
Käyttötunnit
1 088 h
Maa
Alankomaat
Yleisarvosana
Mascus ID
98DE80A5
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
688
Nostokyky
8 000 kg
Painopiste-etäisyys
900 mm
Nostokorkeus
3 350 mm
Ajokorkeus
3 030 mm
Nostomasto
Simplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 3030 mm