Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Vuosimalli
2022
Käyttötunnit
909 h
Maa
Itävalta
Yleisarvosana
1
Mascus ID
33EFC671
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
12988
Nostokyky
1 000 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
6 010 mm
Vapaanosto
1 995 mm
Ajokorkeus
2 540 mm
Nostomasto
Triplex
Ohjaamo
Umpihytti
Rengastyyppi
Ylielastinen
Moottori
Electric
Kuljetusmitat (PxLxK)
0 x 0 x 2540 mm
Lisävarusteet
Seitenschieber, 3. Ventil, 4. Ventil, Dachabdeckung, Vollfreihub, CE Zertifikat,
Lisätietoja
Seitenschieber NEU !!!
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Itävalta