UniCarriers JA2N1L16Q
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
UniCarriers JA2N1L16Q
Vuosimalli
2018
Sijainti
Spøttrup, Midtjylland
Maa
Tanska
Yleisarvosana
Mascus ID
A74CA564
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
4
Ed. omistajien lkm.
1
Nostokyky
1 600 kg
Painopiste-etäisyys
500 mm
Nostokorkeus
4 750 mm
Vapaanosto
1 460 mm
Ajokorkeus
2 120 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukkakelkka
Sivusiirto ja levitys
Haarukoiden pituus
1 590 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Akun merkki
TUDOR
Akun jännite
48 V
Akkukapasiteetti
625 Ah
Akun vuosimalli
2018
Varaajan valmistaja
Micropower
Latausjännite
400 V
Latausvirta
80 A
Kuljetuspaino
3 500 kg
Eturenkaiden kunto
95
Takarenkaiden kunto
95
Rengaskoko edessä
18x7-8
Rengaskoko takana
16x6-8
Valmistusmaa
Espanja
Lisätietoja
Unicarriers 1600 kg eltruck.
Lækker maskine i perfekt stand. Fremstår som ny.
Lukket kabine med varme.
Har altid været brugt og stået indendørs.
Årgang: 2018
Timer: 139 Med tænding. Har kun kørt / været i brug 60 timer.
Løftehøjde: 475 cm.
Byggehøjde: 212 cm.
Mast: Tripplex friløft.
Gaffelflyt Sideskift.
Gaffellængde: 159 cm. Der kan evt. monteres kortere gafler.
Inkl lader til 400 volt 16A.