Linde R14HD/1120
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Työntömastotrukit
Merkki / malli
Linde R14HD/1120
Vuosimalli
2023
Käyttötunnit
58 h
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Rae vald
Maa
Viro
Yleisarvosana
Mascus ID
1EE387BF
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Käyttövoima
Sähkö
Viim. katsastus
Varastonumero
WB23EE131
Huoltosopimus
Kyllä
Ed. omistajien lkm.
1
Valmistenumero
P21120M03310
Nostokyky
1 400 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
9 155 mm
Vapaanosto
2 995 mm
Ajokorkeus
3 665 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukkakelkka
Integroitu sivusiirto
Haarukoiden pituus
1 200 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Moottorin teho
6,50 kW (8,84 hv)
Akun jännite
48 V
Akkukapasiteetti
620 Ah
Akun vuosimalli
2023
Varaajan valmistaja
Fronius Selectiva Plus 4090
Latausjännite
48 V
Latausvirta
90 A
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
1
Kantavan akselin pyörätyyppi
Eturenkaiden kunto
95
Takarenkaiden kunto
95
Valmistusmaa
Saksa
Muut varusteet
Varaaja
Kattoikkuna
Lisätietoja
Suunavalikuga sõitmine, Polüuretaan rattad, 360°/180° roolimine(vahetatav), Külgnihe, Kahvlite automaatne külgliikumise tsentrisse seadmine, Kahvlite automaatne horisontaalasendisse seadmine, Mast Comfort package, Turvaklaasist katus, Kahvlite kannad maast 20 mm, Õhkvedrustusega PVC iste, Roolikonsooli kõrguse seadistamise võimalus, 12V toitega+USB, Kaamera, Kõrguse näidik, Blue-spot märgutuli, Kaubakaalu indikaator, Laadija hoidja
Single pedal system, Poly wheels, 360°/180° steering switchable, Side shift, Auto centering side shift, Auto levelling of forks, Forks 20 mm above ground, Mast Comfort package, High vision glass roof, Standard PVC pneumatic susp., Height adjustble opr's console, Electrical socket - 12V + USB, CCTV truck side, CCTV Fork carriage mounted, Height indicator w/i free lift, Hght ind.w/i freelift,mastside, Front facing BlueSpot™, Load weight indicator