Linde R14HD/1120
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Työntömastotrukit
Merkki / malli
Linde R14HD/1120
Vuosimalli
2016
Käyttötunnit
10 325 h
Sijainti
Tallinn
Maa
Viro
Yleisarvosana
Mascus ID
ED6B774B
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Käyttövoima
Sähkö
Viim. katsastus
Varastonumero
WB16EE033
Huoltosopimus
Kyllä
Ed. omistajien lkm.
1
Valmistenumero
P21120G00608
Nostokyky
1 400 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
9 455 mm
Vapaanosto
2 700 mm
Ajokorkeus
3 830 mm
Nostomasto
Triplex/vapaa nosto
Haarukkakelkka
Sivusiirto
Haarukoiden pituus
1 150 mm
Ohjaamo
Turvakaari/-katos
Akun jännite
48 V
Akkukapasiteetti
775 Ah
Akun vuosimalli
2016
Varaajan valmistaja
Fronius 4075 Selectiva
Latausjännite
48 V
Latausvirta
75 A
Ohjaavan akselin pyörätyyppi
1
Kantavan akselin pyörätyyppi
Valmistusmaa
Saksa
Lisätietoja
Suunavalikuga liikumis versioon,Veoratas polüuretaan,kahvlirattad polüuretaan,külgnihe,360 kraadi roolimine,Kahvlite automaatne horisontaalasendisse panemine,Kahvlite automaatne külgliikumise tsentrisse panemine,Delux iste,Rooli kõrguseseadistamise võimalus,Kaamera,12V-kabiinis,PIN-koodiga sisenemine,Löögiandur,Andmete analüüs,Kõrguse näidik displeil,BlueSpot,Kaubakaalu indikaator,Kahvlid 20 mm maast
Single pedal system,Standard Drive Wheel,Standard Load wheels,360 Degree steering,Auto centering side shift,Auto levelling of forks,Forks 20 mm above ground,Mast Comfort package,Deluxe Fabric pneu.susp.reinf,Height adjustble opr's console,RDT mounting bracket,Power Supply ext. equipm. 12V,CCTV truck side,CCTV - Fork mounted,Access Control PIN,Usage Analysis,Impact sensor,Height indicator