Linde H80D-03/1100
Merkki / malli
Linde H80D-03/1100
Vuosimalli
2020
Käyttötunnit
852 h
Erityistä
Kunnostettu
Sijainti
Mogilany, małopolskie
Maa
Puola
Yleisarvosana
Mascus ID
790D9E72
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Pyörien lukumäärä
6
Varastonumero
BD-2338
Huoltosopimus
Kyllä
Nostokorkeus
3 750 mm
Nostomasto
Duplex
Painopiste-etäisyys
1 100 mm
Haarukkakelkka
Haarukoiden levitys
Rengastyyppi
Joustokumi
Haarukoiden pituus
2 400 mm
Ajokorkeus
3 200 mm
Ohjaamo
Umpihytti
Moottori
Diesel
Rengaskoko edessä
300-15 Twin
Rengaskoko takana
300-15
Kuljetuspaino
14 643 kg
Kuljetusmitat (PxLxK)
4300 x 2300 x 3200 mm