Linde E50HL-01/600
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Sähkötrukit
Merkki / malli
Linde E50HL-01/600
Vuosimalli
2019
Käyttötunnit
12 065 h
Sijainti
Kety
Maa
Puola
Yleisarvosana
Mascus ID
A87670C0
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Nostokyky
5 000 kg
Painopiste-etäisyys
600 mm
Nostokorkeus
4 100 mm
Ajokorkeus
2 920 mm
Nostomasto
Duplex
Kuljetuspaino
6 140 kg
Rengaskoko edessä
Super Elastic
Rengaskoko takana
Super Elastic
Lisätietoja
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde E50HL-01/600 wózek widłowy elektryczny
rok produkcji 2019
udźwig 5000 kg/600 mm
maszt duplex
wys. podnoszenia masztu +/- 4100 mm
wys. konstrukcyjna masztu +/- 2920 mm
napęd elektryczny
waga z baterią +/-8336 kg
bateria używana , 80V/ 930Ah - gwarancja 12 miesięcy na baterię