Boxer RHK1500W bomenklem bomentang houtklem
Tuoteryhmä
Muut metsäkoneet
Merkki / malli
Maa
Alankomaat
Mascus ID
7215C428
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
HOUTKLEM-N-011
Lisävarusteet
Gedragen uitvoering
Lisätietoja
Boxer RHK Houtklem met Rotator voor Mini Shovels – Krachtige en Flexibele Houtgrijper RHK Houtklem is dé oplossing voor het efficiënt oppakken, verplaatsen en stapelen van boomstammen, takken en andere zware materialen. Dankzij de 360° hydraulische rotator en een grote openingsbreedte van 1500 mm, is deze houtgrijper ideaal voor bosbouw, landbouw, hovenierswerk en bouwtoepassingen. Hydraulische flow: 30-40 L/min Hydraulische druk: 20 MPa Maximale openingsbreedte: 1500 mm Maximale statische axiale belasting: 4 kN Rotator capaciteit: 3 ton Magnetische klep spanning: 12V Uit voorraad leverbaar met Eurotrac/ Giant aansluiting. Ook leverbaar met Euro aansluiting