Scag SPZ-52H-22FX
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag SPZ-52H-22FX
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
30F3072B
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Moottorin teho
16,2 kW (22 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Patriot 52" Zero Turn
(Model # SPZ-52H-22FX)
-22HP Kawasaki FX Engine
-52" Hero Cutter Deck
-6.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT3100 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 61" ($10,249) Deck Size!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 52 in