Scag STCII-48V-22FX
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Scag STCII-48V-22FX
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
6AF3A13E
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Moottorin teho
16,2 kW (22 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Tiger Cat II 48" Zero Turn
(Model # STCII-48V-22FX )
-22HP Kawasaki FX Series Engine
-48" Velocity Plus Cutter Deck
-9.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Dual Pump and Motor
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 52" & 61" Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 48 in