Scag STCII-52V-26FT-EFI
Merkki / malli
Scag STCII-52V-26FT-EFI
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Mascus ID
15EED8F6
Moottorin teho
19,1 kW (26 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn
(Model # STCII-52V-26FT-EFI)
-26HP Kawasaki FT Series Engine
-52" Velocity Plus Cutter Deck
-9.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Dual Pump and Motor
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 52 in