Scag STTII-72V-31DFI
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
BA7785E1
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Moottorin teho
22,8 kW (31 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Turf Tiger 72" Zero Turn (Model # STTII-72V-31DFI) -31HP Kawasaki DFI/Liquid Cooled Engine -72" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" and 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 72 in