Scag SZL-48H-21FR
Merkki / malli
Scag SZL-48H-21FR
Mascus ID
F1183F16
Moottorin teho
15,5 kW (21 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG Libery Z 48" Zero Turn
(Model # SZL-48H-21FR)
-48" Heavy-Duty Hero Cutter Deck
-5.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 36", 42", 52", & 61" Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 48 in