Scag Tiger Cat II (STCII52V-26F)
Merkki / malli
Sijainti
Middleburg, Florida
Mascus ID
7B389A3B
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
Z5801199
Moottorin teho
19,1 kW (26 hv)
Lisätietoja
Scag Tiger Cat II 52" with 26HP Kawasaki FT730 fuel injected engine. Ask me about easy financing options. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352-824-3401.
Width: 52 in