Scag Turf Tiger II (STTII61V-40B)
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
0-kääntösäde leikkurit
Merkki / malli
Vuosimalli
2026
Sijainti
Middleburg, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
7238B206
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
Z3000638
Moottorin teho
29,4 kW (40 hv)
Lisätietoja
New!!! Scag Turf Tiger II 61" cut with 40HP EFI Vanguard engine. Ask me about easy financing. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352-824-3401.
Width: 61 in