Scag SVRII-32A-16FX
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
0BEA4AAE
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
Lisätietoja
NEW SCAG V-Ride II 32" Stand On (Model # SVRII-32A-16FX) -22HP Kawasaki FX Series Engine -5 Gallon Fuel Capacity -32" Advantage Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... Advantage Cutter Deck