Scag SVRII-61V-38FX-EFI
Mascus ID
687587CE
Lisätietoja
NEW SCAG V-Ride II 61" Stand On (Model # SVRII-61V-38FX-EFI) -38.5HP Kawasaki FX Series EFI -12 Gallon Fuel Capacity -61" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 36", 48", & 52" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in